• Home
  • Kde hledat účetní

Kde hledat účetní


Když jsem po základní škole měla jít studovat střední školu, tak jsem stále ještě v osmé třídě přemýšlela, jestli půjdu studovat ekonomiku anebo také zdravotní školu nebo jazykovou školu. Moji rodiče chtěli, abych šla studovat zdravotnickou školu, protože u nás v rodině jsou dvě zdravotní sestry a jedna lékařka. A moje maminka chtěla, aby ze mě v budoucnu byla také lékařka. Jenomže není to tak úplně jednoduché. Mě jednoduše nešla latina, protože jsem zkoušela chodit do kurzů latiny a řeknu vám, že se mi to vůbec nevyplatilo a bylo to pro mě moc složité.

Účetnictví musí být na profesionální úrovni.

Nakonec jsem šla studovat ekonomii a řeknu vám, že ihned po půl roce, kdy jsem byla v prvním ročníku střední ekonomické školy, tak jsem věděla, že jsem udělala dobře. Opravdu moc mě to tam bavilo a říkala jsem si, že jsem ráda, že jsem dala na sebe opravdu hodně mě bavilo účetnictví. A protože bydlím v Praze, tak jsem také chodila do firmy, kde se dělalo účetnictví na Praze 6. Tam jsem chodila na praxi. Řeknu vám, že účetnictví v Praze 6 je opravdu na špičkové úrovni a mají tam samé kvalitní účetní. Já tam sice ještě nepracuji, stále se ještě vzdělávám, ale pokud hledáte opravdu kvalitní účetnictví anebo mzdové účetnictví tak účetnictví v Praze 6, tak pro vás bude opravdu ta nejvíce vhodná volba.

Sháníte také kvalitní účetnictví?

Já jsem také prvně tomuhle nevěřila, ale když jsem se podívala na recenze anebo jsem se dozvěděla, kolik lidí využívá účetnictví v Praze 6, tak jsem byla opravdu hodně překvapená. Opravdu téměř každý druhý člověk využívá účetnictví v Praze 6 a to znamená, že když mnoho lidí využívá tuto firmu, kde je účetnictví, tak to znamená, že firma je opravdu kvalitní a poctivá. Firma má zaměstnané samé profesionální účetní, které ví, co dělají a jsou v tomhle oboru opravdu hodně dlouho. Nemají pouze jenom střední školy, ale vyšší odborné školy plus další školení. Tady jde vidět, kde kvalita je.