• Home
  • Na sport i na denní nošení

Na sport i na denní nošení


Naprostá většina žen nosí špatnou velikost i typ podprsenky
I když se to mnoha ženám zdá jako hloupost, opravdu záleží na tom, jakou podprsenku si žena vybere. Není dobré přijít do jakéhokoliv obchodu kde prodávají i prádlo, vzít to první co se vám líbí, a odejít s tím domů. Vybrat si správnou podprsenku je často běh na dlouhou trať, a své o tom ví hlavně ženy, které mají větší ňadra. Příliš mnoho výrobců se nespecializuje na výrobu větších velikostí, a tak jsou majitelky větších hrudníků nucené nosit hlavně sportovní podprsenky. Mnohé z nich totiž, na rozdíl od těch klasických, kupodivu opravdu dobře podrží prsa. Velice populární je mezi ženami nebbia podprsenka
bodymo, kterou ženy nosí nejen do tělocvičny či na běhání, ale také ji nosí místo klasické podprsenky.

fitness podprsenka

Nebbia je značka, která vyrábí sportovní oblečení i podprsenky. V nabídce už mají nejen legíny a šortky, ale i trička a mikiny. Není tak těžké si v jejich sortimentu vybrat kompletní vybavení nejen do posilovny, ale i dna běžné nošení na každý den. Nebbia je proslulá svou kvalitou zpracování i materiálů, a právě proto je to jedna z nejpopulárnějších značek sportovního oblečení nejen u nás, ale i v zahraničí.

fitness žena

Sportovní oblečení by mělo sedět dokonale
Každý by měl nosit především oblečení, které mu bude sedět. Ne každé oblečení je ale dobře ušité. Když člověk cvičí, rychle se zpotí, a proto by si měl každý vybírat jen takové sportovní oblečení, které je ušito z kvalitního materiálu. A to nebbia je.

Vybrat si správnou podprsenku by si ženy měly umět samy na základě mnoha různých návodů na internetu. Jenže zjistit svou velikost je jedna věc, a najít v takové velikosti svou podprsenku je věc druhá. Když si budete kupovat podprsenku, raději si připlaťte, a zajděte si do obchodu, kde vám dokáže personál poradit, zda vám daný typ opravdu sedí.