• Home
  • Stará kuchyně nemusí sloužit

Stará kuchyně nemusí sloužit


Každý musí mít doma kuchyňskou linku, která mu poskytne nejen dostatek prostoru k přípravě jídel, ale kde si člověk může uložit vše co je k vaření potřeba – tedy nádobí a potraviny. Hlavně ve starších rodinných domech najdeme i sklepy a spíže, které bohužel postupem času z novostaveb spíše mizí. Je to škoda, protože sklep poskytne ideální podmínky třeba pro zazimování většího množství brambor. Mít kde uskladnit jídlo do zásoby je skvělé, protože nemusíte tak často chodit nakupovat, a budete mít kde brát, kdyby náhodou nebylo možné si jít nakoupit.

moderní kuchyně

Mnoho současných moderních bytů a domů má jen potravinovou skříň, kam se toho moc nevejde, ale je to lepší než nic. Lidé v posledních letech dávají spíše přednost designu před praktičností, což ale po chvíli omrzí. Zejména kuchyně je určená k práci a ne k tomu, aby se na ni člověk jen díval. Pokud i vás čeká výměna linky, můžete si samozřejmě vybrat linku podle vašich představ, ale nezapomínejte na to, že v ní budete vařit, a tak by vás některé věci mohly časem štvát. Typickým příkladem je magnetické otevírání dvířek a šuplíků. Vypadá to krásně, protože na skříňce nic není a povrch je dokonale rovný, ale stačí se jen trochu opřít a už se všechno otevírá.

kuchyně barvy

Hledáte kdo vyrábí kuchyně na míru levně? Nechcete do ní investovat stovky tisíc, a hledáte zlatou střední cestu? Objednejte si kuchyni u nás. Vyrábíme nejen klasické kuchyně, ale i moderní designové kuchyně, na které bude radost se dívat, i v nich vařit. Poradíme vám, čemu se vyhnout, a co je skvělým řešením zrovna pro váš případ. V současné době jsou velice populární kuchyně s ostrůvkem, které se dají vyrobit i do menšího prostoru. Pro účely zaměření a výroby linky budeme potřebovat, abyste měli omítky i podlahy ve finální podobě – jedině tak bude linka skutečně sedět na centimetry.